close

 • Być wiernym Ojczyźnie mej, Rzeczypospolitej Polskiej
 • PRACA I PRAKTYKI

 •  

  Nabór na stanowisko pomocnicze w sekcji wizowej w KG RP w Chengdu

   

  KG RP w Chengdu informuję, że placówka obecnie rozpoczyna nabór na stanowisko pomocnicze w sekcji wizowej przy obsłudze wnioskodawców na 1/4 etatu , tj. 10 godzin tygodniowo, na czas określony 1 roku, z możliwością przedłużenia zatrudnienia.

   Sugerowane godziny pracy:

  poniedziałki w godzinach 10:00 – 13:00,

  wtorki w godzinach 12:00 - 16:00,

  czwartki w godzinach 10:00 - 13:00,

  lub dyspozycyjność 3  razy w tygodniu w innych wskazanych godzinach okołopołudniowych.

   

  Wymagane ukończenie studiów wyższych I stopnia (licencjat), obywatelstwo polskie, biegła znajomość języka polskiego i angielskiego, chiński w zakresie co najmniej komunikatywnym.  

   

  W przypadku zainteresowania prosimy o przesłanie CV wraz z listem motywacyjnym oraz zgodą na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji do dnia 16 lipca 2018 r. na adres instytucjonalny placówki chengdu.kg.sekretariat@msz.gov.pl wraz z potwierdzeniem deklarowanych godzin pracy.

   

   

  Praktyki w KG RP w Chengdu

  Osoby ubiegające się o praktyki, staż lub wolontariat w Ministerstwie Spraw Zagranicznych lub w placówce zagranicznej proszone są o zapoznanie się z następującym aktem prawnym:

   

  Zarządzenie nr 13 Dyrektora Generalnego Służby Zagranicznej z dnia 30 maja 2011 r. w sprawie organizacji i zasad odbywania praktyk, wolontariatu oraz stażu w Ministerstwie Spraw Zagranicznych i placówkach zagranicznych

   

  Dodatkowe informacje, w tym formularz aplikacyjny oraz rozporządzenie Dyrektora Generalnego Służby Zagranicznej w sprawie organizacji praktyk studenckich w Ministerstwie Spraw Zagranicznych i w placówkach zagranicznych oraz praktyk zawodowych w Ministerstwie Spraw Zagranicznych znajdują się na stronie MSZ.

   

   

  Informacje o naborach na stanowiska w Ministerstwie Spraw Zagranicznych  RP znajdują się na stronie MSZ.

   

   

  Vide: Informacja o zasadach przetwarzania danych osobowych w KG RP w Chengdu.

   

   

  Drukuj Drukuj Podziel się treścią: